چین مجموعه هدایای بمب سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Sophia

شماره تلفن : +8618122374201

WhatsApp : +8618122374201

Free call
خط تولید

ما می توانیم شرکای خود را با مجموعه ای از خدمات از قبیل تحقیق و توسعه، طراحی و تولید محصولات زیبایی و آرایش مو محصولات مراقبت شخصی شخصی ارائه. در حال حاضر ظرفیت ماهانه ما 1000،000 عدد و تولید در کارخانه 4000 متر مربع ما شامل 2 آزمایشگاه مستقل، 2 مرکز تحقیق و توسعه، 12 خط تولید با حدود 300 کارمند است.

مدیریت تیم ما مدیر عملیات نام تجاری از 500 شرکت های فهرست شده در جهان است. چندین شرکت پیشرو در صادرات را در صنایع مختلف آموزش داده و دیدگاه های منحصر به فرد خود را در مورد مدیریت تیم، فرهنگ سازمانی، بازاریابی برند و توسعه سازمانی داشته است. مدیران فنی و مهندسین تحقیق و توسعه از شرکت های ذکر شده هستند که می توانند محصولات متناسب با نیاز بازار را برای بازار توسعه دهند و به طور مداوم آنها را بهبود و بهبود بخشد. هدف ما کمک و آموزش مشتریان برای تبدیل شدن به شرکت های پیشرو در صنعت زیبایی است!

OEM / ODM

تا زمانی که مشتری مدل را ارائه می دهد، ما می توانیم فرمول را با توجه به نمونه بهبود دهیم، و همچنین می توانید تقاضای تولید خود را به ما بگویید.

ما شرکا از سراسر جهان می آوریم هر ساله کارخانه ما را می بینیم. و ما همیشه راه حل های حرفه ای محصول را با توجه به نیاز مشتریان مختلف ارائه می دهیم. ما همچنان در حال توسعه محصولات جدید و فرمول های بهتر در آینده خواهیم بود.

تحقیق و توسعه

تجربه غنی ما در کنار خدمات عالی مشتریان ما، کیفیت متمرکز و فرمولاسيون تخصصي است، زیرا ما می دانیم که آنها از سوی فروشندگان عمده در سراسر جهان ارزشمند هستند.
Weddells یک شرکت نوآورانه و پرآوازه با توانایی های تحقیق و توسعه قوی است. توانایی های تحقیق و توسعه قوی ما، ما را از لایه های بیش از همسالان و همچنین تخصص ما در مراقبت های شخصی و صنایع زیست فناوری، فراهم می کند، ما را قادر می سازد تا مجموعه ای از فرمولاسیون را در اختیار داشته باشیم، اما توانایی سفارشی سازی فرمول بندی برای نیازهای خاص مشتریانمان.

10 نفر از پرسنل تحقیق و توسعه، عمدتا نیازهای روزانه شخصی خود را مانند صابون دست ساز، بمب حمام، نمک حمام، حمام، شامپو، تهویه هوا، لوسیون بدن و غیره تولید می کنند. مزیت ما این است که OEM و ODM را می توان با توجه به نیازهای مشتری انجام داد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما